Custom production of aircraft components

Příležitost pro vás

Chcete se stát důležitou součástí společnosti, specializující se na výrobu komponentů pro letecký průmysl? Pak je tato nabídka určena právě vám! Disponujeme nejmodernějším strojním vybavením, které neustále doplňujeme.

V současné době hledáme pro rozšíření našeho týmu do nové provozovny na Borských polích šikovné spolupracovníky na pozici Vedoucí výroby.

Pojďte mezi nás

Přivítáme vás do mladého kolektivu, plného zajímavých a progresivních lidí. Do čistého prostředí a zázemí s moderním vybavením a řadou výhod.

Pro své zaměstnance připravujeme nadstandardní firemní akce a netradiční benefity. Chceš být u toho?

Nevšední benefity

Kromě práce s rostoucí perspektivou nabízíme i spoustu dalších výhod. Některé z nich přímo na pracovišti, třeba občerstvení.

V budově je k dispozici sauna, posilovna, horolezecká stěna. Nechybí zajímavé firemní akce nebo plně hrazené stravenky.

Náplň práce

  • Celková odpovědnost za zajištění výrobních procesů
  • Plánování, koordinace, dozor nad výrobními zakázkami
  • Optimalizace výrobních postupů ohledně kvality a efektivity
  • Zajištění efektivity práce zaměstnanců, strojů a efektivní využití materiálu
  • Koordinace při řešení problémů, reklamací
  • Spolupráce s vedoucími jednotlivých úseků

Požadujeme

  • Ukončené SOU nebo SŠ vzdělání (nejlépe se strojním zaměřením)
  • Víceletá zkušenost s vedením výrobního týmu
  • Základní znalost AJ
  • Organizační schopnosti
  • Schopnost řešit problémy
  • Schopnost motivovat a hodnotit zaměstnance
  • Uživatelská znalost práce s PC (Microsoft Office, Excel)
  • Samostatnost
  • Spolehlivost, zodpovědný přístup k práci
  • Flexibilita
  • Loajalita
  • Vysoké pracovní nasazení

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Prémie za výkonnost, spolehlivost, inovace
  • Ohodnocení dle dosažených výsledků
  • Stravenkový paušál
  • Plně hrazené přesčasy
  • Finanční i kariérní růst
  • Špičkově vybavenou tovární halu s nejmodernějšími technologiemi
  • Firemní posilovnu, saunu, solárium a horolezeckou stěnu
  • Hrazené školení a kurzy
  • Občerstvení na pracovišti
  • Zajímavé firemní akce

Zaujali jsme vás? Ozvěte se!