Custom production of aircraft components

Příležitost pro vás

Chcete se stát důležitou součástí společnosti, specializující se na výrobu komponentů pro letecký průmysl? Pak je tato nabídka určena právě vám!

V současné době hledáme pro rozšíření našeho týmu šikovné spolupracovníky na pozici vedoucí nákupního oddělení.

Pojďte mezi nás

Přivítáme vás do mladého kolektivu, plného zajímavých a progresivních lidí. Do čistého prostředí a zázemí s moderním vybavením a řadou výhod.

Pro své zaměstnance připravujeme nadstandardní firemní akce a netradiční benefity. Chcete být u toho?

Nevšední benefity

Kromě práce s rostoucí perspektivou nabízíme i spoustu dalších výhod. Některé z nich přímo na pracovišti, třeba občerstvení.

V budově je k dispozici sauna, posilovna, horolezecká stěna. Nechybí zajímavé firemní akce nebo plně hrazené stravenky.

Náplň práce

  • Zajištění plynulého chodu nákupního oddělení
  • Strategický nákup, poptávky materiálu spotřebního zboží
  • Logistika, řízení dopravy
  • Řízení a optimalizace nákladů
  • Komunikace s dodavateli
  • Administrativní podpora nákupního týmu
  • Každodenní spolupráce s ostatními oddělení
  • Výběr a hodnocení nejlepších dodavatelů
  • Rozvoj a rozšiřování dodavatelské sítě
  • Vedení menšího týmu
  • Řešení včasnosti dodávek
  • Zodpovědnost za proces nákupu v rámci QMS a NO
  • Zodpovědnost za KPI
  • Řízení skladu a interní logistiky

Požadujeme

  • SŠ, VŠ
  • Znalost práce na PC
  • Disciplínu, efektivitu, vysoké pracovní nasazení
  • Schopnost pracovat v týmu a pod tlakem
  • Ochotu neustále se učit a zlepšovat
  • Analytické i komunikační schopnosti
  • Dobrá znalost balíku MS Office – především Excel
  • Znalost AJ slovem a písmem na komunikativní úrovni, další jazyky výhodou
  • Flexibilita, samostatnost, spolehlivost
  • Základní orientace ve výrobní dokumentaci a technologických procesech
  • Praxe v oddělení nákupu ve výrobní společnosti min. 5 let, z toho alespoň 2 roky na vedoucí pozici

Nabízíme

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Prémie za výkonnost, spolehlivost, inovace
  • Osobní ohodnocení dle dosažených zkušeností
  • Stravenkový paušál
  • 25 dní dovolené
  • Plně hrazené přesčasy
  • Finanční i kariérní růst
  • Špičkově vybavenou tovární halu s nejmodernějšími technologiemi
  • Firemní posilovnu, saunu, solárium a horolezeckou stěnu
  • Zajímavé firemní akce
  • Možnost bezúročné půjčky po 1 roce
  • Hrazené školení a kurzy

Zaujali jsme vás? Ozvěte se!

Práce ve Workpress Aviation