Custom production of aircraft components

Příležitost pro vás

Chcete se stát důležitou součástí společnosti, specializující se na výrobu komponentů pro letecký průmysl? Pak je tato nabídka určena právě vám! Disponujeme nejmodernějším strojním vybavením, které neustále doplňujeme.

V současné době hledáme pro rozšíření našeho týmu do nové provozovny na Borských polích šikovné spolupracovníky na pozici vedoucí galvanické linky.

Pojďte mezi nás

Přivítáme vás do mladého kolektivu, plného zajímavých a progresivních lidí. Do čistého prostředí a zázemí s moderním vybavením a řadou výhod.

Pro své zaměstnance připravujeme nadstandardní firemní akce a netradiční benefity. Chceš být u toho?

Nevšední benefity

Kromě práce s rostoucí perspektivou nabízíme i spoustu dalších výhod. Některé z nich přímo na pracovišti, třeba občerstvení.

V budově je k dispozici sauna, posilovna, horolezecká stěna. Nechybí zajímavé firemní akce nebo plně hrazené stravenky.

Náplň práce

  • Řízení a obsluha galvanické linky
  • Nastavování výrobních procesů
  • Příprava podkladů pro výrobu
  • Metodické a provozní vedení pracovníků
  • Práce s PC
  • Spolupráce při zavádění nových produktů a procesů
  • Komplexní zvládnutí všech prováděných činností daného úseku

Požadujeme

  • Ukončené SŠ nebo VŠ chemického zaměření
  • Znalost galvanizace
  • Praxe v řízení linky povrchových úprav
  • Komunikativnost, spolehlivost, loajalitu
  • Samostatnost
  • Ochotu neustále se zlepšovat a učit
  • Znalost práce Microsoft Office (Word, Excel)
  • Manuální zručnost
  • Technické myšlení
  • Schopnost vést a motivovat zaměstnance

Nabízíme

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Prémie za výkonnost, spolehlivost, inovace
  • Osobní ohodnocení dle dosažených zkušeností
  • Stravenkový paušál
  • 25 dní dovolené
  • Plně hrazené přesčasy
  • Finanční i kariérní růst
  • Špičkově vybavenou tovární halu s nejmodernějšími technologiemi
  • Firemní posilovnu, saunu, solárium a horolezeckou stěnu
  • Zajímavé firemní akce
  • Možnost bezúročné půjčky po 1 roce
  • Hrazené školení a kurzy

Zaujali jsme vás? Ozvěte se!