Custom production of aircraft components

Příležitost pro tebe

Rádi bychom rozšířili náš tým a obsadili další pracovní místa v moderní hale na Borských polích. Specializujeme se na výrobu přesných komponent a dílových sestav pro klienty z celého světa, nejen v rámci leteckého průmyslu. Aktuálně hledáme šikovného kolegu na pozici vedoucího obrobny.

Pojď mezi nás

Přivítáme tě do mladého kolektivu, plného zajímavých a progresivních lidí. Do čistého prostředí a zázemí s moderním vybavením a řadou výhod.

Pro své zaměstnance připravujeme nadstandardní firemní akce a netradiční benefity. Chceš být u toho?

Nevšední benefity

Kromě práce s rostoucí perspektivou nabízíme i spoustu dalších výhod. Některé z nich přímo na pracovišti, třeba občerstvení.

V budově je k dispozici sauna, posilovna, horolezecká stěna. Nechybí zajímavé firemní akce nebo plně hrazené stravenky.

Náplň práce

  • celková zodpovědnost za výrobní úsek (včasnost dodávek, kvalita, bozp, dodržování norem a postupů)
  • dodržování výrobního plánu, koordinace, dozor nad výrobními zakázkami
  • optimalizace výrobních postupů ohledně kvality a efektivity
  • přímé řízení Team Leaderů jednotlivých směn (oddělení velikosti cca 60+)
  • zajištění efektivity práce zaměstnanců, strojů a efektivní využití materiálu
  • koordinace při řešení problémů, reklamací, nastavování nápravných opatření
  • zkušenosti s obráběním a problematikou výroby a přípravy CNC
  • základní reporting (OEE, kvalita, dostupnost, efektivita)
  • spolupráce s vedoucími jednotlivých úseků

Požadujeme

  • ukončené SŠ vzdělání nejlépe se strojním zaměřením
  • víceletá zkušenost s vedením výrobního týmu
  • základní znalost Aj
  • organizační schopnosti
  • schopnost řešit problémy
  • schopnost motivovat a hodnotit zaměstnance
  • uživatelská znalost práce s PC (Microsoft Office, Excel)
  • samostatnost
  • spolehlivost, zodpovědný přístup k práci
  • flexibilita
  • loajalita
  • vysoké pracovní nasazení

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Prémie za výkonnost, spolehlivost, inovace
  • Osobní ohodnocení dle dosažených výsledků
  • Stravenkový paušál
  • Plně hrazené přesčasy
  • Finanční a kariérní růst
  • Špičkově vybavenou tovární halu s nejmodernějšími technologiemi
  • Firemní posilovnu, saunu, solárium
  • Občerstvení na pracovišti
  • Zajímavé firemní akce

Zaujali jsme tě? Ozvi se!