Custom production of aircraft components

Příležitost pro vás

Chcete se stát důležitou součástí společnosti, specializující se na výrobu komponentů pro letecký průmysl? Pak je tato nabídka určena právě vám!

V současné době hledáme pro rozšíření našeho týmu šikovné spolupracovníky na pozici Senior Quality Leader.

Pojďte mezi nás

Přivítáme vás do mladého kolektivu, plného zajímavých a progresivních lidí. Do čistého prostředí a zázemí s moderním vybavením a řadou výhod.

Pro své zaměstnance připravujeme nadstandardní firemní akce a netradiční benefity. Chcete být u toho?

Nevšední benefity

Kromě práce s rostoucí perspektivou nabízíme i spoustu dalších výhod. Některé z nich přímo na pracovišti, třeba občerstvení.

V budově je k dispozici sauna, posilovna, horolezecká stěna. Nechybí zajímavé firemní akce nebo plně hrazené stravenky.

Náplň práce

  • Stanovení a optimalizace procesů managementu kvality ve společnosti
  • Metodické vedení vstupní, mezioperační a výstupní kontroly
  • Vedení týmu kontrolorů ve výrobě
  • Provádění a vyhodnocení interních auditů procesu a výrobkových auditů dle požadavků ISO
  • Stanovení interních směrnic a norem kvality a zajištění jejich dodržování
  • Analýza příčin reklamací, návrh a koordinace řešení a nápravných řešení
  • Příprava a účast na interních a externích zákaznických auditech
  • Komunikace se zákazníky, spolupráce s ostatními útvary společnosti

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání v oboru strojírenství nebo řízení kvality
  • Praxe min. 3 roky, schopnost plánování a organizování práce
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Výborná orientace ve výkresové dokumentaci
  • Důslednost, samostatnost a spolehlivost v plnění svěřených úkolů
  • Dobré komunikační schopnosti, analytické a logické myšlení
  • Ochota učit se novému a dále se vzdělávat
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • Znalost anglického jazyka, středně pokročilá, min. B2

Nabízíme

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Prémie za výkonnost, spolehlivost, inovace
  • Osobní ohodnocení dle dosažených zkušeností
  • Stravenkový paušál
  • Plně hrazené přesčasy
  • Finanční i kariérní růst
  • Firemní posilovnu, saunu, solárium a horolezeckou stěnu
  • Hrazená školení a kurzy
  • Multisport kartu
  • Zajímavé firemní akce

Zaujali jsme vás? Ozvěte se!

Práce ve Workpress Aviation