Custom production of aircraft components

Příležitost pro vás

Chcete se stát důležitou součástí společnosti, specializující se na výrobu komponentů pro letecký průmysl? Pak je tato nabídka určena právě vám!

V současné době hledáme pro rozšíření našeho týmu šikovného spolupracovníka na pozici projektový manažer.

Pojďte mezi nás

Přivítáme vás do mladého kolektivu, plného zajímavých a progresivních lidí. Do čistého prostředí a zázemí s moderním vybavením a řadou výhod.

Pro své zaměstnance připravujeme nadstandardní firemní akce a netradiční benefity. Chcete být u toho?

Nevšední benefity

Kromě práce s rostoucí perspektivou nabízíme i spoustu dalších výhod. Některé z nich přímo na pracovišti, třeba občerstvení.

V budově je k dispozici sauna, posilovna, horolezecká stěna. Nechybí zajímavé firemní akce nebo plně hrazené stravenky.

Náplň práce

  • Vedení technicko-výrobních projektů
  • Komunikace se zákazníkem
  • Koordinace nových produktů, projektů a změn
  • Plánování zdrojů, tvorba harmonogramu projektu
  • Efektivní koordinace technologického a výrobního týmu
  • Úzká spolupráce s týmem kvality a obchodu
  • Průběžný monitoring a reporting
  • Vyhodnocení dokončených projektů

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • Anglický jazyk slovem i písmem
  • Technické znalosti, znalosti výrobního procesu a jeho pravidel
  • Zkušenost s vedením technických projektů
  • Spolehlivost a zodpovědnost s důrazem na dosažení cíle
  • Dobrá znalost PC a Microsoft office
  • Velmi dobré komunikační, organizační, koordinační a prezentační schopnosti
  • Disciplínu, efektivitu, vysoké pracovní nasazení
  • Ochotu neustále se učit a zlepšovat
  • Flexibilitu, samostatnost, spolehlivost, pečlivost

Nabízíme

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Prémie za výkonnost, spolehlivost, inovace
  • Osobní ohodnocení dle dosažených zkušeností
  • Příspěvek na dopravu (dojezd 20 km)
  • Stravenkový paušál
  • Plně hrazené přesčasy
  • Finanční a kariérní růst
  • Špičkově vybavenou tovární halu s nejmodernějšími technologiemi
  • Firemní posilovnu, solárium, saunu a horolezeckou stěnu
  • Multisport kartu
  • Možnost bezúročné půjčky po 1 roce

Zaujali jsme vás? Ozvěte se!

Práce ve Workpress Aviation