Custom production of aircraft components

Příležitost pro tebe

Rádi bychom rozšířili náš tým!

Aktuálně hledáme obsazení pozice přípravář výroby / nástrojař.

Pojď mezi nás

Přivítáme tě do mladého kolektivu, plného zajímavých a progresivních lidí. Do čistého prostředí a zázemí s moderním vybavením a řadou výhod.

Pro své zaměstnance připravujeme nadstandardní firemní akce a netradiční benefity. Chceš být u toho?

Nevšední benefity

Kromě práce s rostoucí perspektivou nabízíme i spoustu dalších výhod. Některé z nich přímo na pracovišti, třeba občerstvení.

V budově je k dispozici sauna, posilovna, horolezecká stěna. Nechybí zajímavé firemní akce nebo plně hrazené stravenky.

Náplň práce

  • Příprava nástrojů dle požadavků obrobny s ohledem na plán výroby
  • Údržba upínačů (kontrola, čištění, mazání a zajištění náhradních dílů)
  • Kontrola, třídění a zaskladňování vrácených nástrojů od obsluhy CNC
  • Řešení přebrušování nástrojů (kategorizace, balení, hlídání dodávek, atd.)
  • Zodpovědnost za udržování 5S na přípravně nástrojů
  • Zodpovědnost za aktuální počet nástrojů v Toolboxu a jeho obsah (evidence)
  • Zapisování do PC vyřazené nástroje
  • Provádění pravidelné inventury

Požadujeme

  • Znalost nástrojů pro obrábění CNC a soustruh výhodou
  • Práce na PC
  • Preciznost / trpělivost/zodpovědnost
  • Orientace v nářadí pro obrábění
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Základní znalost obrábění, soustružení – podmínkou
  • Zájem učit se novým věcem

Nabízíme

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Prémie za výkonnost, spolehlivost, inovace
  • Osobní ohodnocení dle dosažených zkušeností
  • Stravenkový paušál
  • Plně hrazené přesčasy
  • Finanční i kariérní růst
  • Špičkově vybavenou tovární halu s nejmodernějšími technologiemi
  • Firemní posilovnu, saunu, solárium a horolezeckou stěnu
  • Hrazené školení a kurzy
  • Občerstvení na pracovišti
  • Zajímavé firemní akce

Zaujali jsme tě? Ozvi se!