Custom production of aircraft components

Příležitost pro vás

Chcete se stát důležitou součástí společnosti, specializující se na výrobu komponentů pro letecký průmysl? Pak je tato nabídka určena právě vám!

V současné době hledáme pro rozšíření našeho týmu šikovné spolupracovníky na pozici Kontrolor kvality.

Pojďte mezi nás

Přivítáme vás do mladého kolektivu, plného zajímavých a progresivních lidí. Do čistého prostředí a zázemí s moderním vybavením a řadou výhod.

Pro své zaměstnance připravujeme nadstandardní firemní akce a netradiční benefity. Chcete být u toho?

Nevšední benefity

Kromě práce s rostoucí perspektivou nabízíme i spoustu dalších výhod. Některé z nich přímo na pracovišti, třeba občerstvení.

V budově je k dispozici sauna, posilovna, horolezecká stěna. Nechybí zajímavé firemní akce nebo plně hrazené stravenky.

Náplň práce

  • Kontrola dílů v procesu výroby (mezioperační kontrola)
  • Ukládání dat do interního systému
  • Příprava výrobků k expedici
  • Denní komunikace s výrobou a ostatními odděleními
  • Vizuální kontrola výrobků
  • Aktivní řešení problémů

Požadujeme

  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Dobrá znalost práce na PC
  • Zodpovědnost a loajalita vůči nadřízenému
  • Přesnost, důslednost, týmová práce, flexibilita
  • Práce v třísměnném provozu

Nabízíme

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Prémie za výkonnost, spolehlivost, inovace
  • Osobní ohodnocení dle dosažených výsledků
  • Stravenkový paušál
  • 25 dní dovolené
  • Plně hrazené přesčasy
  • Finanční i kariérní růst
  • Firemní posilovnu, saunu, solárium

Zaujali jsme vás? Ozvěte se!

Práce ve Workpress Aviation