Custom production of aircraft components

Příležitost pro vás

Chcete se stát důležitou součástí společnosti, specializující se na výrobu komponentů pro letecký průmysl? Pak je tato nabídka určena právě vám!

V současné době hledáme pro rozšíření našeho týmu šikovné spolupracovníky na pozici Inženýr kvality.

Pojďte mezi nás

Přivítáme vás do mladého kolektivu, plného zajímavých a progresivních lidí. Do čistého prostředí a zázemí s moderním vybavením a řadou výhod.

Pro své zaměstnance připravujeme nadstandardní firemní akce a netradiční benefity. Chcete být u toho?

Nevšední benefity

Kromě práce s rostoucí perspektivou nabízíme i spoustu dalších výhod. Některé z nich přímo na pracovišti, třeba občerstvení.

V budově je k dispozici sauna, posilovna, horolezecká stěna. Nechybí zajímavé firemní akce nebo plně hrazené stravenky.

Náplň práce

  • Spolupráce na náběhu nových projektů z hlediska kvality
  • Řízení standardů kvality napříč společností
  • Statistické vyhodnocování procesů
  • Dohlížení na zajištění zákaznických požadavků včetně reklamací v předsérii a v sérii
  • Zpracování zákaznické a dodavatelské reklamace včetně příslušné dokumentace
  • Spolupráce na nápravných opatřeních
  • Vedení a aktualizace řízené dokumentace

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání v technickém oboru
  • Aktivní znalost AJ
  • Praxe min. 3 roky v oboru řízení jakosti a znalost metod statistického vyhodnocování procesů
  • Analytické řešení technických úkolů / reklamací
  • Dobré komunikační a prezentační dovednosti: analytické myšlení, organizační schopnosti, důslednost
  • Rychlé rozhodování, odolnost vůči stresovým situacím
  • Ochota učit se nové věci a nést zodpovědnost
  • ŘP skupiny B, aktivní řidič

Nabízíme

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Prémie za výkonnost, spolehlivost, inovace
  • Osobní ohodnocení dle dosažených zkušeností
  • Stravenkový paušál
  • Plně hrazené přesčasy
  • Finanční i kariérní růst
  • Špičkově vybavenou tovární halu s nejmodernějšími technologiemi
  • Firemní posilovnu, saunu,solárium a horolezeckou stěnu
  • Hrazené školení a kurzy
  • Zajímavé firemní akce

Zaujali jsme vás? Ozvěte se!

Práce ve Workpress Aviation