Řidič/Údržbář

POPIS POZICE

Chcete se stát důležitou součástí společnosti, specializující se na výrobu komponentů pro letecký průmysl? Pak je tato nabídka určena právě Vám! Disponujeme nejmodernějším strojním vybavením, které neustále doplňujeme.

V současné době hledáme pro rozšíření našeho týmu do nové provozovny na Borských polích šikovné spolupracovníky na pozici správce budovy výrobní firmy.

Rádi se s Vámi setkáme
Workpress Aviation

Náplň práce:

  • Zajištění výborného technického stavu a provozu objektu

  • Kompletní správa objektu a pozemku, údržbářské práce (včetně drobných elektro prací)

  • Operativní řešení vzniklých potíží

  • Organizace odpadového hospodářství

  • Pomocné práce ve výrobě - lehké operátorské práce

  • Přeprava zásilek, materiálu a výrobků

Požadavky:

  • Manuální zručnost, všestrannost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost

  • Vzdělání technického směru

  • Praxe na obdobné pozici výhodou

  • Časovou flexibilitu, analytické myšlení, inovativní přístup, organizační a komunikační dovednosti, proaktivní přístup k práci

  • Řidičský průkaz skupina B - aktivní řidič

  • Orientaci v aktuálních předpisech z oblasti ekologie, odpadového hospodářství

  • Ochotu učit se novým věcem

  • Uživatelskou znalost práce na PC, MS Excel

  • Znalost vyhlášky č. 50 výhodou

  • Práce ve dvousměnném provozu

Co Vám nabízíme?

  • Pracovní smlouvu na dobu neučitou

  • Prémie za výkonnost, spolehlivost, inovace

  • Osobní ohodnocení dle dosažených zkušeností

  • Stravenky v hodnotě 1.500 Kč - plně hrazené zaměstnavatelem

  • Plně hrazené přesčasy

  • Finanční i kariérní růst

  • Špičkově vybavenou tovární halu s nejmodernějšími technologiemi

  • Firemní posilovnu, saunu, horolezeckou stěnu

  • Hrazené školení a kurzy

  • Teplé nápoje zdarma

  • Multisport karta

  • Zajímavé firemní akce

  • Docházkový bonus

  • Možnost bezúročné půjčky po 1 roce

  • Mzdové ohodnocení 25 000

Přihlásit se na pozici

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se s Vámi setkáme při osobní schůzce a zodpovíme Vaše dotazy. Nabídky s životopisem můžete zasílat přes odpovědní formulář. Případně je možné využít další kontakty.

Životopis