Obsluha strojní pily

POPIS POZICE

Chcete se stát důležitou součástí společnosti, specializující se na výrobu komponentů pro letecký průmysl? Pak je tato nabídka určena právě Vám! Disponujeme nejmodernějším strojním vybavením, které neustále doplňujeme.

V současné době hledáme pro rozšíření našeho týmu do nové provozovny na Borských polích šikovné spolupracovníky na pozici:

Rádi se s Vámi setkáme
Workpress Aviation

Náplň práce:

  • Obsluha a seřízení strojní pily
  • Kontrolní měření vyrobených dílů
  • Práce s nejmodernější strojní technikou

Požadujeme:

  • Samostatnost, spolehlivost, flexibilita
  • Manuální zručnost
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Práce ve směnném provozu

Nabízíme:

  • Pracovní smlouvu
  • Prémie za výkonnost, spolehlivost, inovace
  • Osobní ohodnocení dle dosažených zkušeností
  • Stravenky v hodnotě 1 500 Kč - plně hrazené zaměstnavatelem
  • Plně hrazené přesčasy
  • Finanční i kariérní růst
  • Špičkově vybavenou tovární halu s nejmodernějšími technologiemi
  • Firemní posilovnu, saunu a horolezeckou stěnu
  • Možnost zaučení na několika typech strojů
  • Hrazené školení a kurzy
  • Občerstvení na pracovišti
  • Zajímavé firemní akce
  • Mzdové ohodnocení 20 000 - 25 000 Kč

Přihlásit se na pozici

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se s Vámi setkáme při osobní schůzce a zodpovíme Vaše dotazy. Nabídky s životopisem můžete zasílat přes odpovědní formulář. Případně je možné využít další kontakty.

Životopis