Personalista/ka

POPIS POZICE

Chcete se stát důležitou součástí společnosti, specializující se na výrobu komponentů pro letecký průmysl? Pak je tato nabídka určena právě Vám! Disponujeme nejmodernějším strojním vybavením, které neustále doplňujeme.

V současné době hledáme pro rozšíření našeho týmu do nové provozovny na Borských polích šikovné spolupracovníky na pozici:

Rádi se s Vámi setkáme
Workpress Aviation

  • Náplň práce:

  • vedení personální agendy, zpracování statistik a přehledů

  • HR reporty, organigramy

  • vede a spravuje databázi personálních spisů všech zaměstnanců

  • organizuje proces výběru nových zaměstnanců

  • Systémová podpora (zadávání zaměstnanců do interního IS, do mzdového IS)

  • odpovědnost za nábory ve společnosti

Požadujeme:

  • Samostatnost

  • Spolehlivost, zodpovědný přístup k práci

  • Flexibilita

  • Loajalita

  • Uživatelskou znalost MS Office

  • Ochota a nadšení učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

  • Prémie za výkonnost, spolehlivost, inovace

  • Osobní ohodnocení dle dosažených zkušeností

  • Stravenky v hodnotě 1 500 Kč - plně hrazené zaměstnavatelem

  • Plně hrazené přesčasy

  • Finanční i kariérní růst

  • Špičkově vybavenou tovární halu s nejmodernějšími technologiemi

  • Firemní posilovnu, saunu a horolezeckou stěnu

  • Hrazené školení a kurzy

  • Teplé nápoje zdarma

  • Zajímavé firemní akce

  • Docházkový bonus

  • Možnost bezúročné půjčky po 1 roce

  • Mzdové ohodnocení  27 000Kč při nástupu

Přihlásit se na pozici

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se s Vámi setkáme při osobní schůzce a zodpovíme Vaše dotazy. Nabídky s životopisem můžete zasílat přes odpovědní formulář. Případně je možné využít další kontakty.

Životopis