Custom production of aircraft components

Příležitost pro tebe

Rádi bychom rozšířili náš tým a obsadili další pracovní místa v moderní hale na Borských polích. Specializujeme se na výrobu přesných komponent a dílových sestav pro klienty z celého světa, nejen v rámci leteckého průmyslu. Aktuálně hledáme šikovné kolegy na pozici Mistr montáže.

Pojď mezi nás

Přivítáme tě do mladého kolektivu, plného zajímavých a progresivních lidí. Do čistého prostředí a zázemí s moderním vybavením a řadou výhod.

Pro své zaměstnance připravujeme nadstandardní firemní akce a netradiční benefity. Chceš být u toho?

Nevšední benefity

Kromě práce s rostoucí perspektivou nabízíme i spoustu dalších výhod. Některé z nich přímo na pracovišti, třeba občerstvení.

V budově je k dispozici sauna, posilovna, horolezecká stěna. Nechybí zajímavé firemní akce nebo plně hrazené stravenky.

Náplň práce

  • Zajištění plynulého chodu výroby
  • Řízení, plánování, organizace, vedení týmu zaměstnanců
  • Odpovědnost za dodržení termínů a kvality výroby
  • Řízení zakázek
  • Spolupráce při zavádění nových produktů a procesů
  • Zodpovědnost za dodržování ZP, BOZP, PO
  • Sledování produktivity práce a dalších výrobních ukazatelů, neustálé zlepšování

Požadujeme

  • Znalost čtení strojírenské dokumentace a technické myšlení
  • Vzdělání v oboru strojírenství výhodou
  • Samostatnost, spolehlivost, flexibilita
  • Praxe s vedením kolektivu výhodou
  • Znalost práce na PC
  • Manuální zručnost
  • Práce ve dvousměnném provozu
  • Čistý trestní rejstřík
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Nabízíme

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Prémie za výkonnost, spolehlivost, inovace
  • Osobní ohodnocení dle dosažených výsledků
  • Stravenkový paušál
  • Plně hrazené přesčasy
  • Finanční i kariérní růst
  • Firemní posilovnu, saunu, solárium, horolezeckou stěnu
  • Hrazená školení a kurzy
  • Zajímavé firemní akce

Zaujali jsme tě? Ozvi se!