Custom production of aircraft components

Příležitost pro vás

Chcete se stát důležitou součástí společnosti, specializující se na výrobu komponentů pro letecký průmysl? Pak je tato nabídka určena právě vám!

V současné době hledáme pro rozšíření našeho týmu šikovné spolupracovníky na pozici vývojový konstruktér.

Pojďte mezi nás

Přivítáme vás do mladého kolektivu, plného zajímavých a progresivních lidí. Do čistého prostředí a zázemí s moderním vybavením a řadou výhod.

Pro své zaměstnance připravujeme nadstandardní firemní akce a netradiční benefity. Chcete být u toho?

Nevšední benefity

Kromě práce s rostoucí perspektivou nabízíme i spoustu dalších výhod. Některé z nich přímo na pracovišti, třeba občerstvení.

V budově je k dispozici sauna, posilovna, horolezecká stěna. Nechybí zajímavé firemní akce nebo plně hrazené stravenky.

Náplň práce

  • Vývoj nových projektů
  • Konstrukce přípravků pro obrábění, montáž a kontrolu
  • Spolupráce na nových vývojových projektech
  • Spolupráce na vývoji strojů a zařízení
  • Tvorba výkresové dokumentace
  • Tvorba 3D modelů
  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Komunikace se zákazníky
  • Vývoj dílů s ohledem na technologii, testování prototypů, optimalizace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost CAD SolidWorks výhodou
  • Praxi v oblasti konstrukce forem pro vstřikování
  • Znalost plošného modelování
  • Perfektní znalost výkresové dokumentace
  • Znalost AJ minimálně na úrovni B2
  • Praxe v leteckém průmyslu výhodou
  • Samostatná komunikace se zahraničními dodavateli

Nabízíme

  • Pracovní smlouvu na dobu NEURČITOU
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Osobní ohodnocení dle dosažených zkušeností
  • Stravenkový paušál
  • 5 týdnů dovolené
  • Plně hrazené přesčasy
  • Finanční i kariérní růst
  • Špičkově vybavenou tovární halu s nejmodernějšími technologiemi
  • Firemní posilovnu, saunu, solárium a horolezeckou stěnu

Zaujali jsme vás? Ozvěte se!

Práce ve Workpress Aviation