Hlavní účetní

POPIS POZICE

Chcete se stát důležitou součástí společnosti, specializující se na výrobu komponentů pro letecký průmysl? Pak je tato nabídka určena právě Vám! Disponujeme nejmodernějším strojním vybavením, které neustále doplňujeme.

V současné době hledáme pro rozšíření našeho týmu do nové provozovny na Borských polích šikovné spolupracovníky na pozici:

Rádi se s Vámi setkáme
Workpress Aviation

Náplň práce:

  • Řízení týmu finančních a mzdových účetní

  • Zodpovědnost za správné nastavení účetních procesů a účetních směrnic

  • Sestavování měsíčních a ročních účetních závěrek

  • Chuť aktivně účtovat

  • Zodpovědnost za daňová přiznání a platby daní

  • Komunikace s finančním úřadem a auditory

  • Kooperace s kolegy z ostatních oddělení firmy

  • Reporting vedení společnosti

Požadujeme:

  • SŠ, VŠ, vzdělání

  • Víceletou praxi na obdobné pozici

  • Znalost účetních předpisů a principů daňové problematiky a mzdového účetnictví

  • Znalost účetního programu PREMIER, mzdového programu RON výhodou

  • Vedoucí a analytické schopnosti

  • Flexibilita, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Prémie za výkonnost, spolehlivost, inovace
  • Osobní ohodnocení dle dosažených zkušeností
  • Stravenky v hodnotě 1 500 Kč - plně hrazené zaměstnavatelem
  • Plně hrazené přesčasy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Finanční i kariérní růst
  • Špičkově vybavenou tovární halu s nejmodernějšími technologiemi
  • Firemní posilovnu, saunu a horolezeckou stěnu
  • Hrazené školení a kurzy
  • Občerstvení na pracovišti
  • Možnost bezúročné půjčky po 1 roce
  • Zajímavé firemní akce

Přihlásit se na pozici

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se s Vámi setkáme při osobní schůzce a zodpovíme Vaše dotazy. Nabídky s životopisem můžete zasílat přes odpovědní formulář. Případně je možné využít další kontakty.

Životopis