Finanční ředitel/ka

POPIS POZICE

Chcete se stát důležitou součástí společnosti, specializující se na výrobu komponentů pro letecký průmysl? Pak je tato nabídka určena právě Vám! Disponujeme nejmodernějším strojním vybavením, které neustále doplňujeme.

V současné době hledáme pro rozšíření našeho týmu do nové provozovny na Borských polích šikovné spolupracovníky na pozici:

Rádi se s Vámi setkáme
Workpress Aviation

Náplň práce:

  • Stanovování finanční strategie, politiky a postupů

  • Tvorba ročních plánů a rozpočtů

  • Zodpovědnost za zpracování ročních účetních závěrek

  • Analýza finančních výkazů, analýza investic

  • Zodpovědnost za daňová přiznání a platby daní

  • Organizace a koordinování činnosti podřízených

  • Pravidelný reporting vedení společnosti

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání (ekonomického směru výhodou)

  • Víceletou praxi s řízením financí a controllingu na obdobné pozici

  • Výbornou znalost účetních předpisů, vedení podvojného účetnictví, principů daňové problematiky a mzdového účetnictví

  • Znalost práce na PC - dobrá znalost balíku MS Office (především Excel)

  • Znalost účetního programu PREMIER, mzdového programu RON výhodou

  • Analytické, vedoucí a komunikační schopnosti

  • Disciplínu, efektivitu, vysoké pracovní nasazení

  • Schopnost pracovat v týmu a pod tlakem

  • Ochotu neustále se učit a zlepšovat

  • Flexibilitu, samostatnost, spolehlivost, pečlivost

Nabízíme:

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

  • Prémie za výkonnost, spolehlivost, inovace

  • Osobní ohodnocení dle dosažených zkušeností

  • Stravenky v hodnotě 1.500 Kč plně hrazené zaměstnavatelem

  • Plně hrazené přesčasy

  • Flexibilní pracovní dobu

  • 25 dní dovolené

  • Notebook a telefon

  • Finanční i kariérní růst

  • Firemní posilovnu, saunu a horolezeckou stěnu

  • Hrazené školení a kurzy

  • Občerstvení na pracovišti

  • Zajímavé firemní akce

Přihlásit se na pozici

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se s Vámi setkáme při osobní schůzce a zodpovíme Vaše dotazy. Nabídky s životopisem můžete zasílat přes odpovědní formulář. Případně je možné využít další kontakty.

Životopis