Custom production of aircraft components

Příležitost pro tebe

Rádi bychom rozšířili náš tým!

Aktuálně hledáme obsazení pozice Asistentka jednatele.

Pojď mezi nás

Přivítáme tě do mladého kolektivu, plného zajímavých a progresivních lidí. Do čistého prostředí a zázemí s moderním vybavením a řadou výhod.

Pro své zaměstnance připravujeme nadstandardní firemní akce a netradiční benefity. Chceš být u toho?

Nevšední benefity

Kromě práce s rostoucí perspektivou nabízíme i spoustu dalších výhod. Některé z nich přímo na pracovišti, třeba občerstvení.

V budově je k dispozici sauna, posilovna, horolezecká stěna. Nechybí zajímavé firemní akce nebo plně hrazené stravenky.

Náplň práce

  • Řízení agendy sekretariátu
  • Správa kalendáře jednatele
  • Podpora a komunikace s ostatními odděleními firmy
  • Plánování a organizace návštěv, schůzek a porad

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost MS Office
  • Znalost Aj výhodou
  • Komunikační schopnosti, příjemné vystupování, loajálnost, časová flexibilita

Nabízíme

  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Služební telefon, notebook
  • Vlastní kancelář
  • Flexibilní pracovní doba
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Stravenkový paušál
  • 5 týdnů dovolené
  • Plně hrazené přesčasy
  • Firemní posilovnu, saunu, solárium a horolezeckou stěnu
  • Hrazená školení a kurzy
  • Zajímavé firemní akce

Nabídky s životopisem a fotografií můžete zasílat přes odpovědní formulář. Případně na email: info@wpa.cz

Zaujali jsme tě? Ozvi se!