Custom production of aircraft components

Příležitost pro tebe

Rádi bychom rozšířili náš tým!

Aktuálně hledáme obsazení pozice asistent/ka vedoucího.

Pojď mezi nás

Přivítáme tě do mladého kolektivu, plného zajímavých a progresivních lidí. Do čistého prostředí a zázemí s moderním vybavením a řadou výhod.

Pro své zaměstnance připravujeme nadstandardní firemní akce a netradiční benefity. Chceš být u toho?

Nevšední benefity

Kromě práce s rostoucí perspektivou nabízíme i spoustu dalších výhod. Některé z nich přímo na pracovišti, třeba občerstvení.

V budově je k dispozici sauna, posilovna, horolezecká stěna. Nechybí zajímavé firemní akce nebo plně hrazené stravenky.

Náplň práce

  • Práce s PC
  • Základní znalost Microsoft Excel
  • Třídění výrobních listů, kontrola skladu polotovarů
  • Vyřizování e-mailové komunikace
  • Vypomáhání při přípravě výroby
  • Běžná administrativní činnost

Požadujeme

  • Ukončené SOU nebo SŠ (vhodné i pro absolventy)
  • Komunikativnost, spolehlivost, loajalitu
  • Ochotu neustále se učit a zlepšovat
  • Samostatnost
  • 2 směnný provoz

Nabízíme

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Prémie za výkonnost, spolehlivost, inovace
  • Osobní ohodnocení dle dosažených zkušeností
  • Stravenkový paušál
  • Plně hrazené přesčasy
  • Finanční i kariérní růst
  • Špičkově vybavenou tovární halu s nejmodernějšími technologiemi
  • Firemní posilovnu, saunu, solárium a horolezeckou stěnu
  • Hrazená školení a kurzy
  • Zajímavé firemní akce

Zaujali jsme tě? Ozvi se!